Skelbiame bendrą 2022 metų būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas.

Visi, kurie jaučiatės pakankamai susipažinę su Valdorfo pedagogika ir pasirinkę Jums tinkančią Valdorfo mokyklą Vilniuje, atsisiųskite prašymo formą, užpildykite ir pateikite šiame puslapyje žemiau esančioje formoje. Jei informacijos trūksta, skaitykite šį pranešimą iki pabaigos – bus pateikiama galimybių gauti daugiau žinių.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui: 2022 01 _Priemimo_anketa_Vardas_Pavarde

 1. Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).
 2. Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda: https://forms.gle/KetVxDtYBK4ht1SK7 
  (Sėkmingą įkėlimą lydi automatinis Google Forms patvirtinimas nurodytu elektroniniu paštu.
  Pastebėjome, kad pernai apie 1% visų pareiškėjų nepavyko įkelti failo, tokiu atveju siųskite PDF adresu egidijus@lvmasociacija.lt ir laukite patvirtinimo raštu.
  )
 3. Prašymai priimami elektronine forma nuo 2022 01 01 iki 2022 01 31. Vėliau nuoroda irgi bus aktyvi, pavėlavusieji, kurie patenka į papildomą sąrašą.
 4. Prašymai į visas mokyklas priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapuose.
 5. Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.
 6. Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau. Informuoja mokyklos, kurias nurodėte pirmuoju prioritetu.

Visi, kas turite klausimų, prašome pasinaudoti galimybėmis peržiūrėti virtualių susitikimų/paskaitų įrašus. Vyks bendras visų trijų mokyklų ir interesantų susitikimas. Be to, kiekvienoje mokykloje atskiru laiku vyks susipažinimo, klausimų-atsakymų susitikimai. Paskaitų įrašų ir susitikimų sąrašas:

Susitikimai:

 • Bendras mokyklų prisistatymas ir klausimai atsakymai – 2022 m. sausio 18d. 18 val. virtualiai. Pilna informacija čia >>>     [įvyko, įrašo nėra]
 • Atvirų durų rytmetys, susitikimas besiruošiantiems į pirmą klasę Vilniaus Valdorfo Žaliojoje mokykloje, 2022 m. sausio 22 d. 11 val. Informacija >>>
 • Susitikimas Vilniaus Valdorfo mokykloje, 2022 m. sausio 25 d. 18 val.  Informacija >>>
 • Atvirų durų renginys Vilniaus Valdorfo Atvirojoje mokykloje 2022 m. sausio 24 d. 18:15 val. Informacija >>>

Tikimės, kad informaciniai renginiai ir susitikimai padės Jums labiau pažinti Valdorfo pedagogiką, mokyklas, apsispręsti ir motyvuotai pateikti priėmimo dokumentus.

Iki susitikimo!

Bendro priėmimo į Vilniaus Valdorfo mokyklas grupė

Priėmimas 2022 (Vilnius)