Skelbiame bendrą būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas.

Visi, kurie jaučiatės pakankamai susipažinę su Valdorfo pedagogika ir pasirinkę Jums tinkančią Valdorfo mokyklą Vilniuje, atsisiųskite prašymo formą, užpildykite ir pateikite šiame puslapyje žemiau esančioje formoje.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui: 202101-1_Priemimo_anketa_Vardas_Pavarde

 1. Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).
 2. Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda: https://forms.gle/LBHYsaD3xaV9E9SA8 
  (Sėkmingą įkėlimą lydi automatinis Google Forms patvirtinimas nurodytu elektroniniu laišku.
  Pastebėjome, kad pernai apie 1% visų pareiškėjų nepavyksta įkelti failo, tokiu atveju siųskite PDF adresu egidijus@lvmasociacija.lt ir laukite patvirtinimo raštu.
  )
 3. Prašymai priimami elektronine forma nuo 2021 01 01 iki 2021 02 28. Vėliau nuoroda irgi bus aktyvi, pavėlavusiems, kurie patenka į papildomą sąrašą. Laukiame prašymų bet kuriuo laiku, iki mokslo metų pabaigos.
 4. Prašymai į visas mokyklas priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapuose.
 5. Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.
 6. Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau. Informuoja mokyklos, kurias nurodėte pirmuoju prioritetu.

Visi, kas turite klausimų, kviesime į virtualius, ir jei leis galimybės į “gyvus” susitikimus mokyklose. Kiekvienoje mokykloje atskiru laiku vyksta susipažinimo, klausimų-atsakymų susitikimai (informacija mokyklų interneto svetainėse):

Tikimės, kad informaciniai renginiai ir susitikimai padės Jums labiau pažinti Valdorfo pedagogiką, mokyklas, apsispręsti ir motyvuotai pateikti priėmimo dokumentus.

Iki susitikimo!

Bendro priėmimo į Vilniaus Valdorfo mokyklas grupė

 

Priėmimas 2021 (Vilnius)