Skelbiame bendrą 2023 metų būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas.

Visi, kurie jaučiatės pakankamai susipažinę su Valdorfo pedagogika ir pasirinkę Jums tinkančią Valdorfo mokyklą Vilniuje, atsisiųskite prašymo formą, užpildykite ir pateikite šiame puslapyje žemiau esančioje formoje. Jei informacijos trūksta, skaitykite šį pranešimą iki pabaigos – bus pateikiama galimybių gauti daugiau žinių ir įspūdžių.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui: 2023_VARDAS_PAVARDE_Priemimo_anketa

 1. Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).
 2. Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda: https://forms.gle/YuyVhyMF8CGCVJa18 
  (Sėkmingą įkėlimą lydi automatinis Google Forms patvirtinimas nurodytu elektroniniu paštu.
  Pastebėjome, kad pernai apie 1% visų pareiškėjų nepavyko įkelti failo, tokiu atveju siųskite PDF adresu egidijus@lvmasociacija.lt ir laukite patvirtinimo raštu.
  )
 3. Prašymai priimami elektronine forma nuo 2023 01 01 iki 2023 01 31. Nėra svarbu kurią sausio dieną atsiųsite prašymą, visi jie peržiūrimi vienu metu prašymo priėmimo laikui pasibaigus. Vėliau nuoroda irgi bus aktyvi. Pavėlavusieji patenka į papildomą sąrašą, kuris peržiūrimas.
 4. Prašymai į visas mokyklas priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapuose.
 5. Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.
 6. Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau. Informuoja mokyklos, kurias nurodėte pirmuoju prioritetu.
 7. Apie patekusius ir nepatekusius mokinius mokyklos dalinasi informacija (iš karto po pranešimo pareiškėjams išsiuntimo).

Visi, kas turite klausimų, prašome pasinaudoti galimybėmis peržiūrėti virtualių susitikimų/paskaitų įrašus minimus praėjusių metų žinutėje >>>. Be to, kiekvienoje mokykloje atskiru laiku vyks susipažinimo, klausimų-atsakymų susitikimai.

Susitikimai:

 • Bendras mokyklų prisistatymas ir klausimai atsakymai – 2023 m. sausio 12d. 18 val. virtualiai. Informacija ir registracija nuorodai čia >>>
 • Atvirų durų susitikimas besiruošiantiems į pirmą klasę Vilniaus Valdorfo Žaliojoje mokykloje, 2023 m. sausio 14 d. 11 val. Daugiau informacijos >>>
 • Atvirų durų vakaras Vilniaus Valdorfo Atvirojoje mokykloje 2023 m. sausio 16 d. 18 val.  Daugiau informacijos >>>
 • Susitikimas Vilniaus Valdorfo mokykloje, 2023 m. sausio 19 d. 18:30-20:00 val.  Susitikimo metu turėsite progą pasivaikščioti po mokyklą, pamatyti pradinukų klases. Tuomet euritmijos salėje vyks trumpa paskaita apie Vilniaus Valdorfo mokyklą ir jos ugdymo ypatumus. Bus galimybė užduoti rūpimus klausimus.

Tikimės, kad informaciniai renginiai ir susitikimai padės Jums labiau pažinti Valdorfo pedagogiką, mokyklas, apsispręsti ir motyvuotai apsispręsti.

Iki susitikimų!

Bendro priėmimo į Vilniaus Valdorfo mokyklas grupė

Priėmimas 2023 (Vilnius)