Skelbiame bendrą 2024 metų būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas.

Visi, kurie jaučiatės pakankamai susipažinę su Valdorfo pedagogika ir pasirinkę Jums tinkančią Valdorfo mokyklą Vilniuje, atsisiųskite prašymo formą, užpildykite ir pateikite šiame puslapyje žemiau esančioje formoje. Jei informacijos trūksta, skaitykite šį pranešimą iki pabaigos – bus pateikiama galimybių gauti daugiau žinių ir įspūdžių.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui:2024_VARDAS_PAVARDE_Priemimo_anketa (1)

 1. Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).
 2. Pateikite prašymą naudodamiesi šia forma: https://forms.gle/DTC8ak5vpi4RSHQg9
  (Sėkmingą įkėlimą lydi automatinis Google Forms patvirtinimas nurodytu elektroniniu paštu.
  Pastebėjome, apie 1% visų pareiškėjų nepavyko įkelti failo. Bandykite dar kartą, patikrinę savo gmail paskyros prisijungimą, failo kurį keliate dydį ir formatą. Kelis kartus, keičiant sąlygas patikrinus, kad tikrai nepavyksta – siųskite PDF prisegtą adresu egidijus@lvmasociacija.lt ir laukite patvirtinimo raštu.
  )
 3. Prašymai priimami elektroniniu būdu nuo 2024 01 01 iki 2024 01 31. Nėra svarbu kurią sausio dieną atsiųsite prašymą, visi jie peržiūrimi vienu metu prašymo priėmimo laikui pasibaigus. Vėliau nuoroda irgi bus aktyvi. Pavėlavusieji patenka į papildomą sąrašą, kuris peržiūrimas.
 4. Prašymai į visas tris mokyklas priimami per tą pačią formą, informacija pateikiama visų trijų mokyklų ir asociacijos tinklapuose.
 5. Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.
 6. Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau. Informuoja mokyklos, kurias nurodėte pirmuoju prioritetu.
 7. Apie patekusius ir nepatekusius mokinius mokyklos dalinasi informacija (iš karto po pranešimo pareiškėjams išsiuntimo).

Visi, kas turite klausimų, prašome naršyti mokyklų svetaines, naudotis ten pateikta informacija apie pedagogiką. Taip pat galite pasinaudoti galimybėmis peržiūrėti virtualių susitikimų/paskaitų įrašus minimus  2022 metų priėmimo pranešime >>>. Be to, kiekvienoje mokykloje atskiru laiku vyks susipažinimo, klausimų-atsakymų susitikimai.

Susitikimai:

 • Bendras mokyklų prisistatymas ir klausimai atsakymai – 2024 m. sausio 11d., ketvirtadienį, 18:00, virtualiai. Informacija ir registracija: https://forms.gle/mq1CQ57nRGNLbWjU9
 • Atvirų durų susitikimas besiruošiantiems į pirmą klasę Vilniaus Valdorfo Žaliojoje mokykloje, 2024 m. sausio 13 d. (šeštadienį) 11:00 Daugiau informacijos >>>
 • Susitikimas Vilniaus Valdorfo mokykloje, 2024 m. sausio 16 d.(antradienį) 18:00 . Daugiau informacijos >>>
 • Atvirų durų vakaras Vilniaus Valdorfo Atvirojoje mokykloje 2024 m. sausio 18 d. 17:30  

Tikimės, kad informaciniai renginiai ir susitikimai padės Jums labiau pažinti Valdorfo pedagogiką, mokyklas ir motyvuotai apsispręsti.

Iki susitikimų!

Bendro priėmimo į Vilniaus Valdorfo mokyklas grupė

Priėmimas 2024 (Vilnius)